Z nowej perspektywy.

Zabieram się za opisywanie poprzednich wydarzeń. Jest tego sporo, ale zrobię je w odwrotnym porządku chronologicznym, albo wymieszam, w zależności od weny. Ostatni miesiąc był obfity w wspomnienia. I naprawdę dobrą zabawę. Od nowa doceniam bycie singielką.

Czy ja już mówiłam, że nie lubię Szczecina? No to mówię. Zwłaszcza połączenie PKP i ZTM. Nigdy się nie zgrywa. Dlatego musiałam czekać godzinę na dworcu. I tym razem tego nie żałuję. Dosiadł się do mnie człowiek z PKP. Śmieszek. No niech siedzi. Coś tam do mnie gada, to mówię mu, że już może mi bilet sprawdzić. A on, że jest maszynistą. No to dla mnie przejażdżka w kabinie maszynisty. Przy kokpicie. A on: „Nie ma problemu, wskakuj!” Nie wierzyłam, bo jak. I tak, jechałam całą drogę u boku maszynisty. I nawet trąbiłam! Niby nic takiego, a człowiek bogatszy o nowe doświadczenia i numer do maszynisty.

Snapchat-6647898150674210911

Potem miałam dosłownie godzinę na przekierowanie się i mojego organizmu na Happysad! Jarałam się tym cały dzień i dalej mnie trzyma. Przeczesuję facebooka w poszukiwaniu eventów, w których mogłabym uczestniczyć. Najbliższy to chyba Gorzów i Poparzeni Kawą Trzy.

Najważniejszym elementem wczorajszego dnia to to, że widziałam się z moją Martyną! Moja wydziarana pani indolog. Poznana na drugim końcu Polski na Czad Festiwalu w sierpniu 2015. Tak, Chujowy Transparent podbija Woodstock! No i znów poznałam nowych ludzi. Najlepsze uczucie na świecie!

Snapchat-6415787964224588051

13467465_1215898528445104_631505617_o

Jeśli chodzi o sam koncert, to dla mnie za dużo kawałków z nowej płyty. No i zdecydowanie za krótki. Za to długie były kolejki do WC po tych trzech piwach….
Parę razy obiłam się o Rogera i w sumie tyle go tam widziałam. Byli znajomi z Mielęcina, Przybysławia, był Recz. Dla mnie tak może być co tydzień. Tylko fajnie by było, gdyby to piwo jednak działało.

I nie boli mnie głowa. Po ostatnich ekscesach migrenowych strach było pić, a czuję się wspaniale. Endorfiny działają!

 

Tak, zagrali to!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *